יום שני, 22 באוגוסט 2011

שלום לכולם


שלום לכולם כאן בבלוג קישקוש, הצטרפתי לבלוג ולכן אציג את עצמי..
שמי עמית פרידמן ואני אוהב לצייר, לאנמץ, לכתוב ולחלום על עולמות מוזרים של הלא נודע ולתעדם בעפרון שלי.
לאחרונה אני מתמקד בעיקר בציור דמויות וסיפורים בעפרון והינה כמה מהם....
אשמח לכל תגובה או ביקורת :)

11 תגובות:

 1. איזה יופי של סקיצות :) ברוך הבא.
  זה טיפה הרבה בשביל להגיב ספציפית האמת, אבל הסצנה עם הבת ים והצוללן שחשב לרגע שהוא יוכל לעשות בה כרצונו והוכח אחרת קנה אותי. התרחשות מעניינת, גיוון בדמויות, פוזות, העמדות (אחלה הקצרה) וכו', קומפוזיציה (דינמית מאוד). פגז בעיניי. אם הייתי צריך לבחור משהו אחד שתיקח אותו הלאה מבחינת ביצוע זה היה זה. והבחורה עם הדיונון. מסתמן שיש לי קטע עם בחורות ודגים? אני אעלה את זה בטיפול.

  השבמחק
 2. תודה על הקבלת פנים croovman :) ...ועל תדאג, אני חושב שכולנו מבינים את המשמעות של בחורה איכותית שיודעת להביא איזה דג טוב (;

  השבמחק
 3. ברוך הבא! אחלה סקיצות ורעיונות.

  השבמחק
 4. הי עמית. ברוך הבא!
  ובכן יש לך יופי של יד רושמת, ביחד עם ידע אנטומי מוצלח זה בהחלט שילוב מנצח.
  אומנם מדובר רק בסקיצות, אבל בכל זאת...נראה שברוב העבודות שלך אתה לא מתכנן את מבנה הדף והקומפוזציה עד הסוף, וחבל- לראייה היא העובדה שרוב הדמויות שלך נחתכות באיזור האגן. נקודה למחשבה.
  חוצמזה ראיתי גם כמה עבודות צבע שלך שאין לך מה להתבייש בהם- אתה מוזמן לשתף.
  בהצלחה.
  ליאור

  השבמחק
 5. הי עמית, אחלה רישומים. ברוך הבא!

  השבמחק
 6. נחשון- תודה רבה! ואני גם מאוד אוהב את העיצובים שלך

  ליאור- תודה רבה ואני גם מאוד אוהב את הציורים שלך!...יש לך ראייה חדה :) אני באמת לא מתכנן מספיק את הקומפוזיציה ומצייר בצורה אימפולסיבית מידי, אני משער שאני מודע לבעיה הזאת איפשהוא בפנים אבל משום מה חוזר עלייה והעובדה שיש לי חוסר בטחון בציור רגליים לא תורמת. וגם אשתף את תמונות הצבע שלי :)

  יעל- תודה רבה! אהבתי את הציורי קומיקס שלך... אני מאוד מתעניין לאחרונה בקומיקס

  השבמחק
 7. תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.

  השבמחק
 8. אוסף מאוד נאה. ברוך הבא!
  דבר אחד כללי שאולי כדאי לשים אליו לב, זה שעובי הקו הוא יחסית אחיד בכל מקום, משחק עם העובי הזה יכול לתרום המון לתחושת העומק והעניין של הקומפוזיציות.

  מעניין לראות דברים שלך שעברו את שלב הסקיצה.

  השבמחק
 9. חלק מהרגליים הלכו לאיבוד :)
  יש לך דברים מאוד מדליקים שמזכירים קצת כריכות של ספרים ידועים, האם אתה משתמש ברפרנסים לקומפוזיציות ?

  השבמחק
 10. שגיא- תודה רבה שגיא :)
  עובי הקו אחיד בעיקר בגלל שאני משתמש בעפרון מכאני 0.5 2b כצורה דיי אקסקלוסיבית לכל דבר כאשר לפעמים אני נותן לו נטייה כדי לקבל את החלק היותר שטוח שבצד שלו וכדי לתת גוון יותר בהיר וקצת עבה וככה החוד מתחדד ונותן לי קטע מאוד חד שאם אני מחזיק את העפרון בסביבות ה90 מעלות לדף זה נותן לי קו דק וכהה יותר...אבל אקח לצומת ליבי :)

  savecomunity- סליחה שאני עדיין לא יודע את השם P:.
  אני שמח שאתה אוהב את הדברים שלי אבל אינני משתמש ברפרנסים לקומפוזיציות..למען האמת זה קצת מפתיע אותי שאתה אומר את זה כי אני לא מי יודע מה מכבד את הידע שלי בקומפוזיציה, כל הציורים שפה נעשו בצורה די אימפולסיבית אל מול דף a4 ריק ולא תמיד אני בכלל חושב על קומפוזיציה..יש לי נטייה כזאת לשבת לחשוב על רעיון מעניין ולהתחיל לזרוק אותו על הדף וכעבור 20-40 דקות לעבור לבא בתור וכן הלאה כאשר אני בדרך כלל מתחיל בראש הדמות.. הרגל מגונה שאני מנסה לגדוע בזמן האחרון ולחשוב קודם כל על קומפוזיציה.
  רפרנסים אני בדרך כלל משתמש לאימון אנטומי\פרופורציונאלי ממקורות של אנטומיה בצורה כמעט אקסקלוסיבית ואחר כך מנסה לזכור חלק מזה כשאני מצייר משהוא משלי.

  השבמחק
 11. אבל יהיה מעניין לדעת על איזה ספרים חשבת :)

  השבמחק