יום ראשון, 21 במרץ 2010

שלום שלום.

>
שלום לכולם, אתם יכולים לקראו לי ג'ק, זה לא באמת השם שלי אבל הרבה מכירים אותי ככה אז נשאר עם זה... שמח להצטרף לקהילה כאן!

בבסיס אני מגיע הנה מהתחום של אומנות רחוב, שזה עולם שלם בפני עצמו שמתחיל להתפתח גם בארץ לאט לאט-מעבר לזה אני עובד הרבה עם מודלים  כדי לקבל בסיס טוב ברישום  ואנוטומיה, ככול שאתה עובד ומשתפר יותר אתה מבין כמה היית גרוע-

סקיצות של בערך שעה מלפני חצי שנה-


 סקיצה של   20 דקות מסדנה פתוחה במכללת אורנים מלפני שבוע-
בזמן האחרון התחלתי לרדת קצת מהקירות והספריי ולגוון עם קאנבסים ... כמעט הכול זה שילוב של אקריליק עם ספריי-

למתעניינים , זה הפליקר שלי -

http://www.flickr.com/photos/jackisbob

זהו- עד כאן ,זה סקירה מהירה עלי, מקווה להשתלב למרות שיש פה  רף מאוד גבוה.7 תגובות:

 1. ברוך הבא!

  ציורי הקירות שלך מעניינים, ותמיד טוב לפתוח את הראש למגוון רחב של סגנונות ומדיומים.

  השבמחק
 2. אחלה של ציורים, יש כמה דברים בציור של הבחורה המתכופפת שאפשר לשפר (הפוזה הזאת מאד קשה), יש קצת בעיות אנטומיה בכתפיים, בכף יד הימנית והרגל הימנית שלה. מעבר לזה שאר הדברים לטעמי ויש להם אופי.
  חושב שתוכל לעשות ציור קיר חדש כל שבוע? :P

  השבמחק
 3. יש פה כמה דברים שאני לא מכיר מהפליקר שלך.. נראה לי.. לפחות הם נראים לי חדשים..
  בכל מקרה - welcome

  השבמחק
 4. חחח, הלואי שאני יעשה קיר כול שבוע, אבל אני לא מאמין שזה יקרה..

  השבמחק
 5. ברוך הבא ג'ק. שמח לראות פה אנשים מתחומים מגוונים.

  השבמחק
 6. ברוך הבא ג'ק. כל אחד מהחברים פה מביא כיוון יצירה שונה ומרענן, וכך גם אתה. אני חושב שהצד החזק אצלך הוא המדיום. אני חושב שלציור רחוב יש נוכחות מאוד חזקה, כי הוא לא מופיע בהקשר ניאטרלי כמו אומנות דיגיטלית, אלא מקבל הרבה עוצמה מהחומר, והאריכטקטורה שמסביבו.
  כמה זמן לוקח לייצר ציור קיר שכזה, ובאילו צבעים אתה משתמש? האם אתה משתמש בטכניקה מסויימת לצורך העניין, או שמדובר בטכניקה קלאסית?
   

  השבמחק
 7. ...תודה רבה, וניסחת יפה את העוצמה של הציורי רחוב.
  הזמן שלוקח לצייר ציור קיר תלו במיקום של הקיר, בגודל של העבודה,בכמות הצבעים שמשתמשים וכו. אבל בדרך כלל כמה זמן שזה לא יהיה, זה יהיה רק סשן אחד שבא אתה מתחיל את הקיר ומסיים אותו. אם זה שעתיים או 8 שעות.

  הצבעים הם פחיות ספריי, פחית בשביל כול גוון בציור.
  לא בטח מה הכוונה שבטכניקה קלאסית או לא, אבל עבודה עם ספריי היא עבודה של שכבות כאשר היתרון הגדול הוא שאין צורך לחכות ליבוש הצבע בין כול שיכבה-ולכן העבודה היא מהירה מעוד. קצת כמו פוטושופ.

  יתרון נוסף, או חיסרון, זה שעירבוב הצבעים הוא לא משהוא אפשרי,(אם יש לך צהוב וכחול אתה לא יכול ליצור ירוק) צריך פחית לכול גוון, לאומת זאת מעבר הדרגתי בין שתי צבעים הוא דבר שנורא קל לעשות עם פחיות.

  השבמחק